A TÁMOP 6.1.2. TIE - Egészségfejlesztési pályázat keretében a Magyar Diáksport Szövetség, a Magyar Diáksport Napja alkalmából regionális mozgásos nagyrendezvényt szervezett Veszprémbe. A sportos programon a 3.4. és 5. osztályos tanulóink vehettek részt. A jó hangulatról és az aktív részvételről a képek tanúskodnak!
További képek ITT.
Erdei iskolai program - Bakonybél - 6.7.és 8. osztály - 2015. szeptember 14-16.
A TÁMOP 3.1.4.C-14 pályázatunknak köszönhetően iskolánk 6.7. és 8. osztályos tanulói Bakonybélben erdei iskolában tanulhattak. A programban szerepelt: szakvezetés a Boroszlán-tanösvényre, sétavonatozás, könyvkötészeti kézműves foglalkozás,
vízvizsgálat - terepi foglalkozás szakvezetéssel, Erdők Háza Múzeum megtekintése, Pannon Csillagda Látogatóközpont nappali és(kiállítás megtekintése vezetéssel, planetáriumi vetítés, naptávcső)éjszakai programja (holdtávcső, csillagképek). A tanulók környezetismeret, természetismeret, biológia és földrajz tantárgyakban bővítették ismereteiket, tudásukat. A szalonnasütés, a közös étkezések, túrák összekovácsolták az osztályok tanulóit, élményekben gazdag erdei iskolai programot zárhattunk.
Kovácsné Simon Krisztina
igazgató

További képek ITT.
Tisztelt Szülők!
Szelier Ágnes (táncpedagógus) 2015. október 1-jén (csütörtökön) 16.00 órakor tartja szülői tájékoztatóval egybekötött első táncóráját a tornateremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Kovácsné Simon Krisztina
igazgató
A TÁMOP 3.1.4.C-14. számú pályázat keretében valósult meg erdei iskolai programunk, mely során a tanulók Balatonfüredről hajóval utaztak Tihanyba, ahol kisvonatra szállva érkeztek meg a Levendula Ház Látogató Központba. Természetismereti szakvezetéssel túráztak a Belső-tó Aranyház útvonalon, majd kézműves foglalkozáson vettek részt. Az 1. osztályosok délután levendulaszörpöt és levendulás gofrit uzsonnáztak és hazaindultak.
A kétnapos programon résztvevő 2. és 3. osztályos tanulók vacsora után elfoglalták a szállásukat, majd másnap szakvezetéssel túráztak a nyugati gerincen. Ebéd után a Levendula Házban kézműves foglalkozáson vettek részt, majd ők is elfogyasztották levendulás uzsonnájukat. A program nagyon jól sikerült, sok új ismerettel, élménnyel gazdagodtak a gyerekek!
Kovácsné Simon Krisztina
igazgató

Képek a Galériában.
Képek a 2015/2016-os tanévnyitó ünnepélyről.
További képek ITT.















