"Válts egy csokit mosolyra!"
Iskolánk csatlakozott a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács országos kezdeményezéséhez, mely Karácsony közeledtével szeretett volna hozzájárulni az állami gondoskodásban és gyermekotthonokban élő gyermekek öröméhez. Tanulóink apró ajándékokat és csokoládékat gyűjtöttek össze, melyhez az iskola Szülői Munkaközössége külön adománnyal járult hozzá. A "Válts egy csokit mosolyra!" felhívás keretében iskolánk tanulói is hozzájárultak a család nélkül nevelkedő gyerekek karácsonyának szebbé tételéhez. Köszönet érte!
Mikulás az iskolában - 2016.dec.6.
Iskolai adventi hétvége - 2016.dec.04.
Iskolánk 4. osztályos tanulói hagyományos "Dióverés" programon látták vendégül a nagycsoportos óvodásokat. Varga Lajosné Ica néni mesével, Bruckner Ilona tanító néni és Szilvási-Grund Helga leendő 1. osztályos tanítónő ügyességi játékokkal örvendeztették meg a gyerekeket.

















