Tisztelt Szülők!
Iskolánkban 2020 november elejére fogadóórát terveztünk. A jelenlegi járványügyi
helyzet figyelembe vételével erre online módon (Skype, messenger) vagy telefonon
keresztül lesz lehetőségük. Kérem a tisztelt szülőket, amennyiben szeretnének a
pedagógusoktól tájékozódni gyermekük tanulmányi előmenetelével kapcsolatban,
szíveskedjenek az osztályfőnök felé írásban jelezni (papír alapon, e-mailben,
messenger üzenetben stb...) A felső tagozatos tanulóink esetében kérem jelezzék,
hogy melyik tantárgy kapcsán, melyik pedagógust szeretnék online módon vagy
helyzet figyelembe vételével erre online módon (Skype, messenger) vagy telefonon
keresztül lesz lehetőségük. Kérem a tisztelt szülőket, amennyiben szeretnének a
pedagógusoktól tájékozódni gyermekük tanulmányi előmenetelével kapcsolatban,
szíveskedjenek az osztályfőnök felé írásban jelezni (papír alapon, e-mailben,
messenger üzenetben stb...) A felső tagozatos tanulóink esetében kérem jelezzék,
hogy melyik tantárgy kapcsán, melyik pedagógust szeretnék online módon vagy
telefonon megkeresni. Kérjük, igényüket legkésőbb 2020. november 4. (szerda)
16.00 óráig szíveskedjenek továbbítani részünkre! Az online fogadóóra időpontjának
kijelölésére az igényfelmérés után kerül sor. Erről a KRÉTA-rendszeren keresztül
értesítjük Önöket. Megértésüket, együttműködésüket előre is köszönjük!
16.00 óráig szíveskedjenek továbbítani részünkre! Az online fogadóóra időpontjának
kijelölésére az igényfelmérés után kerül sor. Erről a KRÉTA-rendszeren keresztül
értesítjük Önöket. Megértésüket, együttműködésüket előre is köszönjük!
ᐧ
Kovácsné Simon Krisztina igazgató
Az utolsó héten első osztályos tanulóinknak különböző ügyességi próbatételeket kellett
teljesíteniük, melyek végrehajtásában negyedikeseink segítették őket. Célba dobás
gesztenyével, pohártorony építő verseny, és ugróiskola volt a feladatuk. A gyerekek a
játékok után még válaszoltak néhány kérdésre, majd a negyedik osztályosok
megajándékozták őket. Nagyon örülünk, hogy a
Sárszentmihályi Zichy Jenő Általános Iskola tanulói lettek!
Töknapi programjainkat idén a járványügyi előírások miatt osztályonként szerveztük meg
iskolánkban. Az első osztályosok már a délelőtt folyamán színezős, számolós feladatokat
oldottak meg 4-5 fős csoportokban. Az elvégzett feladatok jutalma tökmag volt, melyet
órák után jóízűen fogyasztottak el a gyerekek. A töknapi klubdélutánokon ügyességi
feladatok mellett, kézműveskedhettek, táncolhattak, kikapcsolódhattak alsó tagozatos
tanulóink. Ezeket a partikat a szülők által küldött finomságok és üdítők tették még
élvezetesebbé. Második osztályos tanulóink tökfaragásai az iskola udvarát díszítik.
Köszönjük pedagógusaink munkáját és a szülők közreműködését!
iskolánkban. Az első osztályosok már a délelőtt folyamán színezős, számolós feladatokat
oldottak meg 4-5 fős csoportokban. Az elvégzett feladatok jutalma tökmag volt, melyet
órák után jóízűen fogyasztottak el a gyerekek. A töknapi klubdélutánokon ügyességi
feladatok mellett, kézműveskedhettek, táncolhattak, kikapcsolódhattak alsó tagozatos
tanulóink. Ezeket a partikat a szülők által küldött finomságok és üdítők tették még
élvezetesebbé. Második osztályos tanulóink tökfaragásai az iskola udvarát díszítik.
Köszönjük pedagógusaink munkáját és a szülők közreműködését!
Az őszi szünet idejére a járvány visszaszorításának céljából azalábbiakat javasoljuk
az Emberi Erőforrások Miniszterének ajánlása alapján: A gyerekek a kontaktusszám
csökkentése érdekében lehetőleg családjukkal töltsék el a szünidőt. Fontos, hogy a
gyerekek lehetőleg kerüljék el azokat a helyszíneket, rendezvényeket, ahol zárt térben
sokan vannak, és minimalizálják az iskolatársaikkal vagy más intézmények diákjaival is a
közös, a vírus terjedése szempontjából kockázatos programokon való részvételüket.
Ugyanilyen fontos, hogy a tanulók, a családok igyekezzenek egyaránt a lehető
legkevesebb családon kívüli szociális érintkezés mellett, pihenéssel és feltöltődéssel
tölteni a szünet napjait. Az idősek védelme érdekében a nagyszülőkkel kizárólag
egészséges állapotban, a védelmi intézkedések betartásával történjen személyes
érintkezés! Jó egészséget kívánunk mindenkinek és kellemes pihenést az őszi szünet idejére!
Kovácsné Simon Krisztina ig.


















